IV.LIGA SEVER DOSPELÍ VSFZ 22.KOLO

21.4.2019 o 16.00

MFK SLOVAN SABINOV - TJ SOKOL ĽUBOTICE 0:0

Hodnotenie zápasu poskytol správca klubového webu T. Bača :

Do Sabinova naše mužstvo odchádzalo s vedomím, že v prípade plného bodového zisku sa opäť o niečo priblížime vedúcim mužstvám súťaže. Od prvej minúty boli domáci hráči aktívnejší a lepší na lopte. Náš herný prejav bol katastrofálny, načo zareagoval tréner R. Petruš a už v 36.minúte sa rozhodol striedať. Z ihriska išiel dole Jakubek, pričom jeho výkon nebol o nič horší ako výkon 90% mužstva. Paradoxne v katastrofálnom 1.polčase sme mohli ísť do vedenia, avšak hlavička Sabola z troch metrov išla nad. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, domáci sa snažili presadiť kombinačnou hrou po zemi, čo im často aj vychádzalo. My sme boli v ofenzíve bezzubí a keď domáci Jurčišin zahodil 1000% šancu, bolo rozhodnuté že sa budú body deliť. Potešiteľné je čisté konto, na ktorom ma zásluhu náš najlepší hráč zápasu Michňák.

B mužstvo dospelí

VI.LIGA 3b dospelí Obfz PO

TJ SOKOL ĽUBOTICE B – ŠK GREGOROVCE 3:3 (0:1)

G: vlastný, Lopáček, Merkovský z PK

Hodnotenie trénera Ľ. Kočíka :

Chceli sme potvrdiť 3 body z Nemcovec. Prvý polčas sme malý prevahu ale do šancí sme sa ťažko cez zhustenú obranu hostí dostávali. Chýbal nám taký pokoj v tej finálnej prihrávke, všetko sme riešili zbrklo a chceli sme sa dostať až do brány namiesto toho aby sme strieľali častejšie na bránu. Cez prestávku bolo trochu dusno v kabíne, povedali sme si čo chceme hrať. Zatlačili sme súpera celý druhý polčas na súperovej polovici ihriska vrhli sme všetko do útoku chceli sme vyhrať ale súper dobre bránil a odkopával lopty na svojho najlepšieho strelca Friča, ktorý ukázal aj v zápase že keď mu dáte priestor vie využiť každú situáciu na strelenie gólu. Nemôžem mojim chlapcom vytknúť snahu, hrali a bojovali šli za víťazstvom no ale sú aj také zápasy že hráte búšite do súpera a ne a ne dať gól a super využije tri brejky a dá tri góly. Ale chlapci si zaslúžia pochvalu že to nevzdali a zabojovali v zápase bolo na chlapcoch vidieť že chcú vyhrať snahu im nemôžem uprieť.Nič ideme ďalej o týždeň nás čakáju Kendice to je mužstvo čo chce hrať futbal a to nám viac vyhovuje.

U19

II.LIGA VÝCHOD 10.KOLO NADSTAVBA O POSTUP

19.4.2019 o 10.00

TJ SOKOL ĽUBOTICE – MFK SLOVAN SABINOV 1:0 (0:0)

G: Uhrín

Hodnotenie trénera M. Procházku:

Sabinov nás stal kopec síl, lebo sme nevyužil vypracované šance a na výhru sme sa nadreli. Veľmi ťažký zápas z pohľadu psychiky no hráči to znášali ťažko. Každý vedel o čo ide a trocha nám to pokrútilo nohy, zmena štýlu hry po trojitom striedaní sa ukázala ako dobrý ťah. Prišli typologicky iný hráči a hra nabrala novú energiu, ktorú sme našťastie využili na ten vytúžený gól. Ťažko niekoho vyzdvihnúť kto vyčnieval no skôr teší nula inkasovaných gólov. Ofenzíva nebola ideálna, ale ono to príde!

U17

II.LIGA VÝCHOD 10.KOLO NADSTAVBA O VÍŤAZA

19.4.2019 o 12.15

TJ SOKOL ĽUBOTICE – MFK SLOVAN SABINOV 0:0

Hodnotenie trénera M. Oriňáka:

Ťažko sa mi hodnotí tento zápas. Súper vôbec nechcel hrať futbal. Odkopávali loptu tam, kde boli otočení. Prvý polčas bol z našej strany zlý. Prispôsobili sme sa hre súpera, zbytočne sme dvíhali loptu hore, čo Sabinovu vyhovovalo, keďže mali vysokých a fyzicky silných hráčov. V prvom polčase sme mali niekoľko náznakov šancí. Cez prestávku sme si v kabíne povedali, že musíme zrýchliť pohyb s loptou a hrať po zemi. Druhý polčas sme sa prvých 5 - 7 minút ešte rozbiehali, ale potom sme Sabinov dostali pod súvislý tlak. Vypracovali sme si viacero gólových šancí, ktoré sme však nepremenili. Okrem týchto nepremenených šancí chlapcom ťažko niečo vyčítať. Chceli vyhrať, bojovali, makali, no žiaľbohu gól sa nám nepodarilo streliť, aj keď šance na to boli.

U15

II.LIGA SŽ U15 B VSFZ 18. KOLO

18.4.2019 o 14.30

FC PIVOVAR VEĽKÝ ŠARIŠ - TJ SOKOL ĽUBOTICE 0:3 (0:1)

G: Fertaľ, Sakala, Ivanič

Hodnotenie trénera O. Jakubeka:

Našim súperom bol Veľký Šariš ktorý na jar neprehral a dokonca neinkasoval,takže sme očakávali dobrý zápas. Chlapci ukázali,že sú na zápas pripravený. Dominovali sme v organizácii hry. Aj kombinačne sme boli lepší ako súper. Náš výkon sme okorenili troma veľmi peknými gólmi. V zlomových momentoch nás podržal brankár Havira. Chlapcov chcem pochváliť za prístup a predvedený výkon.

U13

II.LIGA SŽ U13 B VSFZ 18. KOLO

18.4.2019 o 16.15

FC PIVOVAR VEĽKÝ ŠARIŠ - TJ SOKOL ĽUBOTICE 0:8 (0:3)

G: Baran 3, Juščák 2, Klobušovský, Petroušek, Tverdík

Hodnotenie trénera D. Klobušovského:

Po poslednom prehratom zápase sme sa potrebovali rehabilitovať a chceli si spraviť pekné blížiace sa sviatky. Po určitej kritike a ráznom upozornení na chyby, sme v dnešnom zapase dodržali všetky pokyny, nasadenie a túžba chlapcov po víťazstve priniesla želaný efekt. Úžasne sme kombinovali a veľmi často zakončovali útoky streľbou, čoho dôsledkom je aj samotný výsledok. Súpera sme na vlastnú polovicu pustili snáď iba raz a preto chcem chlapcov pochváliť za skvelý prístup k zápasu. Snad nám to vydrží až do konca sezóny.